Żuraw 5T15M Offshore ze sztywnym wysięgnikiem Wysyłka do Singapuru!

August 24, 2022
najnowsza sprawa firmy na temat Żuraw 5T15M Offshore ze sztywnym wysięgnikiem Wysyłka do Singapuru!

Żurawie morskie z prostym wysięgnikiem nadają się do portów, statków i konstrukcji przybrzeżnych, o prostej konstrukcji i dużym zapotrzebowaniu.Często stosowany w usługach morskich i obsłudze ładunków drobnicowych.

Żuraw 5T15M spełnia normę API 2C i jest wyposażony w kabinę wielofunkcyjną oraz funkcję podnoszenia osobistego.Zbudowanie żurawia zajęło nam 12 tygodni;Klient zdecydował się na inspekcję wideo, a następnie instalację i uruchomienie w naszym terminalu, a gdy wszystko poszło dobrze, produkt jest teraz w drodze do wysyłki.

Ze względu na wpływ epidemii (COVID-19) klient nie mógł przyjść na inspekcję żurawia na miejscu.Po komunikacji nasz klient wykonał inspekcję wideo online i wyraża ogromną satysfakcję.

Po akceptacji klienta i kontroli obciążenia CCS, OUCO demontuje żuraw.Po przemalowaniu zespół pakujący OUCO spakował całą maszynę na dwie części, wysięgnik jest stabilizowany za pomocą stalowego wspornika, kolumna, cylinder, platforma operacyjna i inne elementy są ze sobą połączone wspornikiem.

Ze względu na bardzo długie i bardzo szerokie wymiary, żuraw 5T15M może być ładowany tylko przez masowce oceaniczne.

Żurawie ze sztywnym wysięgnikiem, gdzie typ wysięgnika jest stały i najczęściej używany w dokach, osprzętach i portach, o dobrej stabilności.Charakteryzują się niskim kosztem, prostą obsługą i wysoką wydajnością w różnych warunkach pracy.

Suwnice OUCO mają różne zakresy robocze i są dostępne na życzenie.Żurawie ze sztywnym wysięgnikiem są dostępne z szeroką gamą certyfikatów i wieloma opcjonalnymi funkcjami.

Zainteresowany?Możesz skonsultować się z nami w przypadku wszystkich pytań!

 

Polecam lekturę:

OUCO 0.5T5M Mały żuraw z wysięgnikiem przegubowym wysłany na Tajwan!

Wysięgnik teleskopowy 3t40m Wysyłka do Abu Zabi

Cztery zestawy 12m³ Remote Control Grab wysłane do RPA z OUCO!