• Vinod
    Ładny dźwig, produkty naprawdę wysokiej jakości, bardzo pomocne.
  • Richard Rawlings
    Bardzo dobra obsługa! Przy zamówieniu od Natalie nie martw się. Jest bardzo pomocna i zawsze ma rozwiązanie. Dziękuję Ci. Z niecierpliwością czekam na rozmowę z tobą ponownie, Natalie.
  • Sam onjgs
    Ciągle szukam w Internecie dźwigów wielofunkcyjnych, które mogą mi pomóc. Dzięki!
Osoba kontaktowa : Natalie Liu
Numer telefonu : 86-18800548228
WhatsApp : +8618800548228

specjalne chwytak kubełkowy ze stałym materiałem

Miejsce pochodzenia Jiangsu, Chiny
Nazwa handlowa OUCO
Orzecznictwo ISO,CE
Minimalne zamówienie 1
Cena Negotiable
Szczegóły pakowania Nago
Czas dostawy 40 dni
Szczegóły Produktu
Kolor dostosować materiał Stal
Gwarancja 12 miesięcy Warunek Nowy
High Light

chwytak ze skórki pomarańczowej

,

wiadro ze skórki pomarańczowej

Zostaw wiadomość
opis produktu
Opis produktu

Uchwyty na śmieci są specjalnie zaprojektowane dla przemysłu recyklingowego, aby wykonywać efektywne, masowe prace przeładunkowe.

Modele do obsługi śmieci, które można obsługiwać w otwartym terenie lub w pomieszczeniach.

Podwozie każdego podajnika odpadów jest wykonane z wytrzymałej konstrukcji zapewniającej maksymalną ładowność. W zależności od używanego modelu można osiągnąć zasięg do 10,7 metra dla dużych ładunków materiałów. Automatyczny układ centralnego smarowania na górnym wózku zapewnia równomierne dostarczenie wyposażenia do załadunku i pierścienia obrotowego z określoną ilością smaru w dokładnie określonych odstępach czasu. Poprawia to wydajność maszyn, zmniejsza koszty napraw i wymiany części w wyniku awarii łożysk związanych z smarowaniem, a przede wszystkim zmniejsza kosztowne przestoje serwisowe.

Nasz certyfikat

Nasza firma

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, OUCO Marine Group ma własny zespół projektowy i fabrykę produkcyjną, doskonałe europejskie zarządzanie, które ma 47 lat doświadczenia w branży offshore, która zapewnia również usługi posprzedażowe za granicą.
Nasza linia produkcyjna obejmuje dźwig z wysięgnikiem przegubowym morskim i przybrzeżnym, żuraw teleskopowy, sztywny żuraw wysięgnikowy, niestandardową konstrukcję stalową, bardziej przyjazne dla środowiska operacje, a także żuraw samochodowy w zakresie od 15 ton do 150 ton. .
OUCO Machinery może zbudować każdy rodzaj sprzętu do obsługi, zgodnie z naszym własnym projektem, ale także zgodnie z dostarczonymi projektami.
Budujemy produkty zgodnie z wszelkimi certyfikatami wymaganymi przez klienta i jesteśmy w stanie zbudować je do pracy w ekstremalnych warunkach dla temperatur roboczych odpowiednio -40 ° C.

Warsztat
Nasza firma posiada nowoczesny zakład produkcyjny i doświadczonych pracowników produkcyjnych. Nowoczesna technologia działania i system ścisłego nadzoru gwarantują jakość produktów.