Dom ProduktyKnuckle Boom Crane

Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m

Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m

  • Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m
  • Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m
  • Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m
  • Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m
Rozwiązanie do transportu statków Żuraw wysięgnikowy o wysokości podnoszenia 28,5 m
Szczegóły Produktu:
Place of Origin: China
Nazwa handlowa: OUCO
Orzecznictwo: CCS/BV/ABS, ABS/CCS/ISO9001/BV
Numer modelu: OUCO-1T30M-KB-00
Zapłata:
Minimum Order Quantity: 1
Cena: Negotiable
Szczegóły pakowania: Nago
Delivery Time: 30 working days
Payment Terms: L/C, T/T, Western Union
Supply Ability: 100sets per year
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Czas realizacji: 60 dni Max. Wysokość podnoszenia: 28,5m
Znamionowy moment podnoszenia: 40tm Gwarancja: 1 rok
zakres: 4,2-30 m typu: Knuckle Boom
Napięcie: 380v / 50HZ (projekt klienta) Po sprzedaży usługi świadczone:: Instalacja, uruchomienie i szkolenie w terenie, serwis i naprawa w terenie, wsparcie online
High Light:

żuraw wysięgnikowy

,

żuraw wysięgnikowy

Dźwigi morskie z wysięgnikiem teleskopowym

Żuraw serii KB i KBT został zaprojektowany jako napędzany elektrohydraulicznie żuraw z wysięgnikiem / wysięgnikiem, ze zintegrowanym elektrohydraulicznym zespołem napędowym, dostarczany jako kompletny zespół gotowy do montażu na jednostkach pływających. Żuraw jest wyposażony w hydrauliczną wciągarkę, hydrauliczne układanie i składanie, hydrauliczny układ obrotu.
Żuraw jest instalowany z walcowanym stalowym cokołem do przykręcania lub spawania do pokładu o wysokości 1200 mm, a średnica cokołu zależy od SWL żurawia. Standardowy dźwig KB będzie dostarczany z platformą operatora. Kabina operatora jest opcjonalna.
Żuraw i wszystkie związane z nim elementy / wyposażenie muszą być zaprojektowane zgodnie z wszelkimi wiodącymi towarzystwami klasyfikacyjnymi, które są dostępne na żądanie. Żuraw należy przetestować i ustawić w gotowości do montażu przez przyspawanie lub przykręcenie do pokładu statku. Należy zapewnić zasilanie elektryczne dla zintegrowanych elektrycznych pierścieni ślizgowych.

Piedestał

Każdy dźwig jest wyposażony w cokół, który powinien być przyspawany do stalowej konstrukcji statku lub kontrpodbudowy. Cokół składa się ze stalowej rury i kołnierza, na którym umieszczona jest obudowa żurawia z pierścieniem obrotowym.
Cokół został wyposażony w otwór wylotowy i pokrywę włazu dla łatwego dostępu do połączeń elektrycznych. Średnica cokołu zostanie określona dla każdego projektu, ponieważ średnica ta zależy od maksymalnego obciążenia pracą i maksymalnego zasięgu żurawia. Standardowo cokół jest dostarczany o łącznej wysokości 1000 mm.
Na życzenie możliwe są alternatywne wymiary cokołu za dodatkową opłatą.

Pierścień obrotowy

Żurawie KB są dostarczane z wysokiej jakości pierścieniem obrotowym. Ten pierścień obrotowy jest montowany pomiędzy obudową żurawia a cokołem za pomocą śrub konstrukcyjnych o wysokiej wytrzymałości i nakrętek, które są dokręcane z określonym momentem obrotowym. Dokładny moment obrotowy zostanie określony przez OUCO i można go znaleźć na schemacie ogólnym żurawia.

Obudowa żurawia
Obudowa lub wieża żurawia stanowi główną stalową konstrukcję żurawia. Został on zbudowany ze specjalnych stalowych płyt do sztywnej sztywnej nadbudówki, zawierającej wsporniki do podparcia wysięgnika żurawia i siłownika hydraulicznego.
Łożyska podtrzymujące wysięgnik żurawia to tak zwane tuleje ślizgowe samosmarujące. Łożyska cylindrów hydraulicznych są kuliste
Obudowa żurawia zawiera również zbiornik oleju hydraulicznego, do którego można uzyskać dostęp za pomocą włazów. Zawiera również wszystko
niezbędne przepisy dotyczące mocowania napędów obrotowych i elementów hydraulicznych. Spód
obudowa żurawia składa się z kołnierza, do którego podłączony jest pierścień obrotowy.

Informacje fabryczne

Rozmiar fabryczny 10 000-30 000 metrów kwadratowych
Kraj / region fabryki 20, Tianshun Road, Yangshan Industrial Park, Huishan District, Wuxi City, Jiangsu Province, China
Liczba linii produkcyjnych 5
Produkcja kontraktowa Oferowana usługa OEM Oferowana usługa projektowa Oferowana etykieta kupującego
Roczna wartość wyjściowa 10 milionów USD - 50 milionów USD

  

Firma Jiangsu OUCO Heavy Industry and Technology Co., Ltd została założona w lutym 2003 r., Zajmuje powierzchnię 40 000 metrów kwadratowych, powierzchnia budowy wynosi 25 000 metrów kwadratowych. Firma zatrudnia obecnie ponad 150 pracowników, 20 było pracownikami technicznymi. Wśród nich jest pięć tytułów dla seniorów, 10 tytułów średniego szczebla i łącznie 50 spawaczy (którzy posiadają certyfikat CCS, ABS i inne główne instytucje). Posiada również profesjonalną organizację certyfikowaną przez personel wykrywający wady, personel kontroli systemu jakości, personel inspekcyjny itp. Firma posiada również własne możliwości rozwoju, projektowania i produkcji produktów metalurgicznych kompletnych zestawów urządzeń, dźwigów morskich, dźwigów samochodowych, produkty ochrony środowiska w zakresie odsiarczania i denitryfikacji kotłów w dziedzinie kontroli zanieczyszczenia powietrza. Produkty firmy są szeroko stosowane w przemyśle metalurgicznym, okrętowym, portowym, elektrycznym, naftowym, materiałach budowlanych i chemicznym. Główne produkty firmy obejmują kompletne zestawy metalurgiczne, duże i średnie dźwigi morskie i portowe, dźwigi samochodowe, sprzęt papierniczy, sprzęt do prasowania, zintegrowane urządzenia odsiarczające i odazotujące oraz różne niestandardowe części konstrukcyjne, w tym ich produkcja, przetwarzanie i montaż. Roczna produkcja wynosi 8 000 ton zdolności produkcyjnej konstrukcji stalowych. Główne produkty: aluminiowy panel kompozytowy, metalowy panel kompozytowy i ognioodporny aluminiowy panel kompozytowy (klasa B1 / A2). Dostępne są różne specyfikacje o grubości od 2 mm do 8 mm i szerokości od 1000 mm do 2000 mm. Specjalne oferowane powłoki obejmują PVDF (Kynar 500), FEVE, masy perłowe, spetra, poliester, lustro, szczotkowane, drewniane i marmurowe. Jako jeden z głównych autorów China National Standard for Aluminium Composite Panel i standardowy radny China ACP Association, nasza firma kładzie duży nacisk na naukę i technologię. Podejmujemy nieustanne wysiłki w celu zwiększenia zdolności innowacyjnych. Posiadamy wiele patentów na wynalazki w kraju i za granicą. Odporność ogniowa A2 ACP jest jednym z opatentowanych produktów. Nasza firma posiada najwyższej jakości technologię, aby zapewnić niezawodną jakość, i przeszła China National Standard Testing Research (GB / T17748-1999), system jakości ISO9001, SGS i inne certyfikaty. „Najpierw jakość, najpierw klient, a najpierw serwis” to nasza uczciwa zasada biznesowa.

Szczegóły kontaktu
Jiangsu OUCO Heavy Industry and Technology Co.,Ltd

Osoba kontaktowa: Andrew

Tel: +86-13661794406

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

KONTAKT

Adres: No.20 Tianshun Road, Park Przemysłowy Yangshan Town, Huishan, Wuxi, Jiangsu, Chiny

Adres fabryczne:No.20 Tianshun Road, Park Przemysłowy Yangshan Town, Huishan, Wuxi, Jiangsu, Chiny