Zastosowanie portu: siedem mechanicznych wiader chwytających wysłanych do Tajlandii

September 9, 2022
najnowsza sprawa firmy na temat Zastosowanie portu: siedem mechanicznych wiader chwytających wysłanych do Tajlandii

We wrześniu dobiegł końca kolejny projekt OUCO, OUCO dostarczający 727 chwytaków mechanicznych CBMnaszym klientom w Tajlandii.
Klient to firma transportu portowego w Tajlandii i nasz wieloletni partner.Inspekcja została zakończona i wszystko przebiega sprawnie.Ku naszej dumie jest to również nasz najlepiej sprzedający się produkt.

 

Zgodnie z wymaganiami klienta dostarczamy szczelne łyżki chwytakowe w dwóch pojemnościach, wykorzystywane przy rozładunku portowym i przeładunku materiałów:

Chwytaki mechaniczne 24m³*5 i 27m³ chwytaki mechaniczne*2

 

Pogoda była upalna, ale nasi pracownicy i tak sprawnie zakończyli każdy proces, a produkty zostały załadowane i przewiezione do portu.

Teraz chwytaki dotarły do ​​Tajlandii i zostały prawidłowo umieszczone.

Jako profesjonalny producent łyżek chwytakowych, tajscy klienci wyrazili uznanie i pozytywne opinie na temat produktów i usług OUCO.Warto wspomnieć, że klient podpisze u nas nowe zamówienie na 10 chwytaków mechanicznych!

Jesteśmy bardzo wdzięczni za zaufanie naszych klientów.Ponadto zapraszamy również do skonsultowania się z nami w celu uzyskania wszelkich informacji.Wierzymy, że współpraca z OUCO przyczynia się do sukcesu Twojej firmy.

 

Polecam lekturę:
OUCO 0.5T5M Mały żuraw z wysięgnikiem przegubowym wysłany na Tajwan!
Cztery zestawy 12m³ Remote Control Grab wysłane do RPA z OUCO!

Duży projekt!Sześć 40m3 portowych zbiorników cyklonowych wysłanych do Japonii!